Collection: Puree, Jam & Frozen Berries

25 products
  • CHERRY 380G
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Puree 450G
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • STRAWBERRY JAM "ABC" 350G
    Regular price
    $8.80
    Sale price
    $8.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • COWBERRY JAM "ABC" 350G
    Regular price
    $8.80
    Sale price
    $8.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BLUEBERRY JAM "ABC" 350G
    Regular price
    $8.80
    Sale price
    $8.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mulberry 380g
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Peach Puree 450G
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Pear Puree b 280G
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • RASPBERRY METRO CHEF WITH SUGAR PASTEURIZED 230G
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • RASPBERRIES JAM "ABC" 350G
    Regular price
    $8.80
    Sale price
    $8.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DOGWOOD 380G
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CRANBERRY JAM "ABC" 350G
    Regular price
    $8.80
    Sale price
    $8.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jam "Berry meadow" raspberry, 330g
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jam "Berry meadow" apricot, 330g
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apricot 390g
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Walnut 390g
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Pear Puree b 450G
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Sea Buckthorn Puree 450G
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple + Raspberry + Blueberry Puree 450G
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Banana Puree 450G
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Puree 280G
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Peach Puree 280G
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Sea Buckthorn Puree 280G
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple + Raspberry + Blueberry Puree 280G
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out